Samenvatting aangepaste uitslagen KW Jeugdcup 2002
 
Door aanpassing van de puntentelling zijn de voorbije uitslagen aangepast u kunt ze hier bekijken. De punten werden geteld volgens categorie Ún geslacht dwz de eerste van bv Jeugd B mannen krijgt 1 punt, insgelijks voor de 1░ van de Jeugd A mannen en idem voor de dames, etc....
Er zijn verder twee soorten uitslagen per categorie; algemene met iedereen opgenomen en dan uitslagen enkel met de West-Vlamingen. (om in aanmerking te komen voor de prijzenpot moet men namelijk in West-Vlaanderen wonen)
Voor de puntentellingen werden bij de Jeugd C de 4 beste resultaten in aanmerking genomen, bij de Jeugd A en B 5 beste resultaten.
Diegene aan het vereiste aantal wedstrijden voldoet Ún met het minst aantal punten uit West-Vlaanderen wint uiteindelijk de cup.
 

Jeugd C

Jeugd A en B

14-04-2002 Geluwe   Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs
02-06-2002 Ruddervoorde   Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs
07-07-2002 Slypskapelle  Algemeen   W-Vlamingen   Algemeen Club W-Vlamingen

PK

W-Vlaamse Clubs
07-07-2002 Wevelgem   Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs
14-07-2002 Hulste   Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs
21-07-2002 Waregem Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs
18-08-2002 Hooglede           Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs
01-09-2002 Waardamme   Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs
15-09-2002 Houthulst Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs Algemeen Club W-Vlamingen W-Vlaamse Clubs
 
Eindstand
Eindstand
Eindstand
KW Jeugdcup 2002
Eindstand Clubs
Eindstand
Eindstand
 Eindstand KW Jeugdcup 2002
Eindstand Clubs

De winnaars van 2002:

Jeugd A Jongens: 1░ Neyrinck Jochen 5p 2░ Verhaeghe Ruben 11p 3░ Nollet Nicholas 12p
Jeugd A Meisjes: 1░ Desmet Hanne 8p 2░ Lewyllie Nele 4p 3░ Tjampens Veerle 1p
Jeugd B Jongens: 1░ Desmet Tom 8p 2░ Laevens Brecht 15p 3░ Callewaert Pieter 25p
Jeugd B Meisjes: 1░ Depoorter Elise 10p 2░ Vermont Lies 11p 3░ Desmet Lindsay 11p
Jeugd C Jongens: 1░ Naessens Simon 6p 2░ Gahide Valentino 12p 3░ Deviane Armin 15p
Jeugd C Meisjes: 1░ Lewyllie Jolien 4p, 2░ Cassiers Flore 7p 3░ Ramon Stien 3p
Jeugd C Clubs 1░ NLT 2░ TTI 3░ KTDC
Jeugd A B Clubs 1░ TTI 2░ NLT 3░ MRBR